ТОВ «Агрофірма «Україна-О» - господарство, яке спеціалізується на рослинництві та молочному скотарстві. Тут утримується близько 700 голів ВРХ, з них 239 дійних корів української червоно- та чорно-рябої породи.
Керівник агрофірми Михайло Федчишен розповів, що перед тим, як інвестувати у тваринництво, вивчав український та зарубіжний досвід, а тому на підприємстві облаштовано унікальну систему доїння корів: «Корів доять тричі на добу в молокопровід виробництва «ДеЛаваль» з системою управління стадом «ДельПро». Завдяки підвісній транспортній системі операторам доїння не потрібно переносити доїльні апарати та супутнє обладнання, що значно зменшує навантаження на працівника. Перед доїнням оператор вводить свій номер, щоб комп’ютер зафіксував, хто виконує доїння, і номер тварини. З доїльного апарата на головний комп’ютер передаються дані про кожну тварину: час доїння, швидкість молоковіддачі, показник надою тощо. Середній добовий надій на корову становить 15 кг молока.»
Керівник підприємства повідомив, що незабаром тут планується відкриття молокопереробного заводу "Villa Milk", куди з доїльного залу постачатиметься сировина з якої буде виготовлятись молочна продукція високої якості.
Керівник АФ "Ольгопіль", депутат обласної Ради Павло Каленич ознайомив Володимира Мережка з діяльністю підприємства, що спеціалізується на виробництві зернових і технічних культур та займається тваринництвом. Тут посадовець мав змогу оглянути об’єкти соціальної сфери с.Ольгопіль, а саме історичний музей, пам'ятки архітектури, ігрові та спортивні майданчики.
Коментуючи побачене, Володимир Мережко зазначив: "Такий стрімкий розвиток інфраструктури села наглядно свідчить про його працьовитих жителів, справжніх патріотів рідного краю".
Володимир Мережко також побував на меблевій фабриці «Lismaster», яка попри свій невеликий термін існування (з 2006 року), достойно конкурує навіть з найбільш титулованими виробниками кухонних меблів в Україні та за її межами.
Її створенню передувала велика робота по інвестуванню в засоби виробництва, технології.. Вже за рік після заснування підприємства було підписано перший великий контракт зі світовим гігантом у сфері меблевого бізнесу – шведською компанією IKEA. Продукція МФ LisMaster на сьогодні експортується в країни Європи та Азії.
Керівник підприємства Олександр Овчар ознайомив очільника Департаменту з виробничими процесами фабрики: «Процес виробництва починається в лісі. Саме там наші фахівці заготовлюють деревину для меблів. Далі йде процес переробки круглого лісу на заготовки. Потім - сушка заготовки в повністю автоматичних сушильних камерах, при цьому процес сушки може тривати до 60 днів. Наступний етап - виробництво меблевого щита в основному цеху. Продовжується виготовлення меблів в меблевому цеху, де виробляються деталі, в тому числі і з використанням верстатів з числовим програмним управлінням, що необхідно для точної підгонки всіх елементів. Після того, як майстер встановить всі елементи, меблі знову розбирають на деталі, які потрапляють до малярного цеху, де відбувається їх фарбування, патинування і лакування».