У сусідньому Каташині свого часу він заснував підприємство ТОВ «Україна-О». Цьогоріч на їхній базі стартував унікальний проект — поряд із молочно-товарною фермою запрацював невеликий переробний завод із виробництва молочної продукції ТОВ «Villa Milk», а також міні-готель.
Це буде свого роду вілла, тобто «заміський або сільський будинок», у якому можуть оселитися всі охочі та на власні очі спостерігати за всім циклом виробництва молока, адже з одного боку міні-готелю видно поле, де вирощують і заготовляють корми для корів на фермі, а з іншого — саму ферму та переробний цех. І найголовніше, що цю «віллу молока» завдяки її розташуванню в серці мальовничого Національного природного парку «Кармелюкове Поділля» планують внести в туристичний маршрут Вінницької області.
Молоко від 230 дійних корів буквально за лічені хвилини доставлятимуть до переробного заводу європейського зразка. А протягом нинішнього року тут запрацює роботизована молочна ферма ще на 140 голів ВРХ. Усі виробничі процеси будуть автоматизовані, вплив людського фактору виключений, тобто на фермі отримуватимуть молоко найвищої якості, що відповідає всім вимогам та в перспективі зможе конкурувати на всеукраїнському та європейському ринку
У новозбудованому переробному цеху планують виготовляти високоякісне молоко, кефір, ряжанку, масло, йогурти та м’які сири під власною торгівельною маркою «Villa Milk».
Як розповів керівник заводу Віталій Істратов, особливістю виготовлення продукції на заводі «Villa Milk» є те, що її робитимуть термостатним способом, тобто сквашування молока та дозрівання кисломолочних продуктів відбувається безпосередньо в споживчій тарі. Для цього ємності (пакети, відерця, стаканчики) поміщають у термостатну камеру, де їх витримують у необхідному температурному режимі протягом кількох годин.
Перевага такого кефіру чи йогуртів полягає у кращих смакових властивостях у порівнянні із традиційним методом виготовлення.
«Наша концепція передбачає те, що в нас є свої угіддя, свої корми, своє поголів’я корів і, однозначно, сировина, тобто молоко. То гріх не мати свою переробку на місці. А якщо підійти до цього креативно, то можна створити унікальний для України бізнес-проект, що ми і зробили», — зазначає Віталій Істратов.