На базі агрофірми «Ольгопіль» відбулася зернова науково-практична конференція для аграріїв з чотирьох областей України
Літо – це не лише жнива, але й пора планування осінньої посівної кампанії, яка вимагає уваги передусім до насіннєвого матеріалу. У сільському господарстві взагалі все починається і закінчується насінням. Але для того, щоб отримати здорову виповнену насінину, потрібно насамперед захистити її попередницю, яка попадає в землю і дає врожай. «Як розкрити увесь потенціал врожаю озимих зернових уже з осені» – ця тема лягла в основу науково-практичної конференції, яку провели на базі Агрофірми «Ольгопіль» представники компанії «Байєр». Участь у зібрані взяли понад 70 керівників господарства та агрономів з трьох областей України – Вінницької, Одеської, Кіровоградської та Черкаської.
Упродовж дня спеціалісти компанії «Байєр» ділилися з аграріями секретами успішної посівної кампанії озимини. Пройшлися по всіх аспектах – від підготовки і протруювання насіння та посівного матеріалу – до догляду за першими сходами і їх захисту від шкідників та хвороб. Зі свого боку головний агроном АФ «Ольгопіль» Іван Діхтяр поділився з колегами досвідом з підготовки насіннєвого матеріалу, який має наша агрофірма. Підприємство займається товарним виробництвом зерна й насіння та є базовим господарством Інституту фізіології рослин та генетики НААН України із виробництва насіння зернових культур.
«Два роки тому агрофірма «Ольгопіль» придбала комплекс німецького обладнання та ввела в експлуатацію власний насіннєвий завод, що дозволило нам готувати якісний насіннєвий матеріал як для власних потреб, так і під реалізацію. Маючи надійних партнерів у компанії «Байєр», ми опанували і успішно продовжуємо втілювати у життя кращі сучасні практики з технологій протруювання насіння, що є одним із найбільш ефективних, економічних і екологічних методів захисту рослин від хвороб та шкідників», – відзначив Іван Діхтяр.
Він додає, що протруювання насіння запобігає ураженню рослин хворобами, збудники яких перебувають у ґрунті. Також це є одним із найважливіших факторів підвищення польової схожості насіння, дає змогу одночасно нанести на насіння мікроелементи, стимулятори росту, інсектициди для захисту насіння, проростків, сходів від дротяників, несправжніх дротяників, гусениць підгризаючих совок, шкідників сходів. На цьому власне і наголошувалося під час зібрання.
Зернова конференція, ініційована компанією «Байєр», була актуальною і своєчасною. Адже жнива зернової групи закінчилися і аграрії готуються до посівної кампанії озимини, яка незабаром розпочнеться. Тому аграріям на часі визначитися, – з яким насіннєвим матеріалом мати справу, щоб отримати гарний врожай у 2020 році.
Між тим нагадуємо, що АФ «Ольгопіль» пропонує якісне насіння високоврожайних, сильних сортів озимої пшениці та ярого ячменю, що вирощене за новітньою технологією та доведене до посівних кондицій на насіннєвому заводі підприємства. До реалізації готовий насіннєвий матеріал таких сортів озимої пшениці, як Бонанза, Тобак, Скаген, Торрілд, Новосмуглянка, Славна, Чорнява, Наталка, Богдана, Краєвид. Високоякісне насіння зернових культур вітчизняної та зарубіжної селекції відпускається за доступними цінам. Приїжджайте, загружайте, забирайте!
Для більш детальної інформації телефонуйте: (067) 432-29-70 – директор Каленич Павло Євгенійович; (096) 681-99-44 – головний агроном Діхтяр Іван Григорович; (097) 003-09-73 – головний економіст Олійник Людмила Андріївна; (096) 336-86-29 – агроном з насінництва Кіпайкін Микола Михайлович.